Jak przeprowadzić się z kotem?

kittens-555822_640Jeżeli jesteś właścicielem kota, a na dodatek niedługo zmieniasz miejsce zamieszkania, powinieneś na około dwa tygodnie przed przeprowadzką zacząć myśleć o właśnie swoim kocie. Przede wszystkim istotne jest to, aby rozpylać w nowym domu kocie feromony, dzięki którym zwierzę będzie czuło się o wiele bardziej bezpiecznie. Strzałem w dziesiątkę jest zabranie kota do nowego domu na samym końcu - czyli gdy dom będzie już jako tako urządzony, będzie w nim wyposażenie, które jest świetnie znajome naszemu przyjacielowi.

cat-201855_640

To wszystko sprawi, że aklimatyzacja zwierzaka będzie o wiele bardziej przyjemna. Kota trzeba również w trakcie przeprowadzki głaskać, musi zdawać sobie sprawę z tego, iż nic wielkiego się nie dzieje, jego pan jest tuż przy nim.

cat-188088_640A gdzie wypakować kota? W pomieszczeniu, gdzie znajduje się duże łóżko, czyli w sypialni. Sypialnia, a konkretniej teren pod łóżkiem, daje największe poczucie bezpieczeństwa. Miejmy nadzieję, że przeprowadzka będzie udana, nasz kot nie ucierpi w żaden sposób.

 

Popularne zapytania:

przeprowadzki Gdańsk, Gdańsk przeprowadzki, przeprowadzki Gdańsk cena, usługi transportowe Gdańsk, cena przeprowadzki, ile kosztuje przeprowadzka, czy warto skorzystać z firmy przeprowadzkowej

Podobne wpisy:

Jedna myśl na temat “Jak przeprowadzić się z kotem?

  1. Pingback:

Możliwość komentowania jest wyłączona.